Nitelikli bilişim personeli yetiştirme çalışmalarımız kapsamında destek verdiğimiz, Sinop Üniversitesine bağlı “Sağlıkta Bilişim ve Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri” konulu seminere konuk olduk.

Geleceğin bilişim personelleri olarak gördüğümüz, katılım sağlayarak ilgi ile takip eden tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Gerze Meslek Yüksekokulu, Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği programı “Hastane Otomasyonu” derslerinde, sektöre deneyimli bilişim personelleri yetiştirmek amacıyla AltivaHBYS projemiz anlatılmaktadır.


Diğer Haberler

27 Temmuz

Azerbaycan Ülke Projesi

Azerbaycan Sosyal Güvenlik Kurumu olan Icbari Tıbbi Sigorta (ITS) ile yapılan anlaşma kapsamında59; Türkiye`de üretilen yerli Altiva Web HBYS yazılımımız, Merkezi Muhasebe Sistemi, Merkezi Sağlamlık Veri Paylaşımı Sistemi, Azerbaycan ülke genelindeki 250` den fazla sağlık kuruluşunun tüm süreçlerinde tercih edilmiştir.

DEVAMI
1 Temmuz

Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü

Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Kamu Hastanelerinin HBYS kurulumları tamamlandı. Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Kamu Hastanelerinin Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri kurulumlarını profesyonel ekiplerimiz tarafından yaptık.

DEVAMI
17 Mayıs

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesine konuk olduk. Güzel konuk severlikleri için kurum yöneticilerimize, geleceğin bilişim personelleri olarak gördüğümüz, katılım sağlayarak ilgi ile takip eden tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.

DEVAMI